Red Eye
1400 zł
z VAT
before
after
Red Eye

Światło LED typu beacon

Lampa Red Eye jest światłem typu beacon wykonanym w technologii LED, błyskającym kolorem czerwonym. Została zaprojektowana dla statków powietrznych kategorii Ultralekki i Specjalny. Lampa Red Eye posiada kompaktową konstrukcję oraz charakteryzuje się dużą światłością zapewniając jednocześnie, że będziesz dobrze widoczny zarówno w powietrzu, jak i na ziemi.

 

 

Zintegrowany sterownik

Nowy model lamp Red Eye posiada sterownik świateł stroboskopowych, zintegrowany w obudowie lampy. Teraz montaż i podłączenie lamp jest znacznie szybsze, łatwiejsze i nie musisz już szukać dodatkowej przestrzeni na montaż zewnętrznych sterowników.

 

 

 

 

Wysoka jasność

Światło w każdej lampie wykorzystuje 40 diod LED o dużej światłości firmy CREE. Dzięki temu lampa posiada wyjątkową charakterystykę świetlną oraz wydatek światła zdecydowanie wyższy niż wymagany przepisami.

 

 

 

 

Zabezpieczenia

Monolityczna obudowa lampy Red Eye zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz chroni światło przed wibracjami powodowanymi przez statek powietrzny. Ich konstrukcja nie pozwala na dostęp kurzu i brudu do wnętrza lampy. Ponadto lampa Red Eye jest zabezpieczona przed odwrotnym podłączeniem okablowania.

 

Dane techniczne 
Kolor światła    CZERWONY
Zakres napięcia    11,8 V - 14,8 V
Waga 50 g
Temperaturowy zakres pracy    - 35°C to + 60°C
Pobór prądu    3,4 A w błysku
Moc 40 W w błysku
Kąt świecenia 360°
Światłość 2000 lm
Częstotliwość błysku 120 błysków/min
Obudowa    Monolit z żywicy epoksydowej
Sterownik światła Zintegrowany w lampie
Zabezpieczenie przed odwrotnym połączeniem TAK
Gwarancja 2 lata

AvioLights.pl
+48 607 679 480
info@aviolights.com
Akrobatów Lotniczych 28
44-122 Gliwice
POLSKA